usmiechyusmiechyusmiechyusmiechyusmiechy

Menu:

>Strona główna

Zabawki

Prezenty

Sklepy z zabawkami

Place zabaw

Ubrania dla kobiet w ci±ży

Hu¶tawki i piaskownice

Linki
Witaj w ¶wiecie dziecięcych zabaw tu dowiesz się jak zachęcić dziecko aby bawiło się na dworze, a nie spędzało dużo czasu przed telewizorem i komputerem na graniu w strzelanki. Wiadome jest, że takie spędzanie czasu jest niezdrowe, mog± przyj¶ć jakie¶ choroby, otyło¶ć i zmniejsza się komunikacja z innymi dziećmi. Aby zachęcić dziecko musimy przedstawić mu co może zyskać jak będzie bawić się na dworze, możemy pokazać mu interesuj±ce strony internetowe, na których s± różnego rodzaju place zabaw tak aby dziecko zainteresować .

Najmilszym sposobem spędzania czasu na placu jest zabawa na hu¶tawce i w piaskownicy, to pierwsze mog± stosować nawet starsze dzieci. Wiadome jest, że piaskownica to miejsce dla małych dzieci, ale możemy starszaki również przyci±gn±ć organizuj±c wspóln± zabawę z dorosłymi i starszymi dziećmi. Hu¶tawki mog± być zrobione z drewna, metalu lub plastiku poł±czone sznurkami, dzięki temu s± one bezpieczne, jednak aby dziecko było pewne że nic mu się nie stanie, musimy ostrzec je i powiedzieć o zagrażaj±cych im niebezpieczeństwach, jednak trzeba to zrobić delikatnie, by nie wypłoszyć malucha ponieważ może to spowodować u niego choroby nerwowe.

Hu¶tawki i piaskownice to dobre miejsca dla dzieci, mog± one się bawić i jednocze¶nie odpoczywać, jest to nauka poprzez zabawę


Wszelkie prawa zastrzeżone zabawki.roine.pl 2009.
<